Červen 2011

Vampire Summer - Děj

26. června 2011 v 19:14 | Lizz. |  Lizz. - Vampire Summer
Obrazek : Google.com (jenom jsem to trochu ořezala:))


Pět důvodů proč nejít na Blogspot

26. června 2011 v 16:20 | kay.lin |  kay.lin - Doporučuji
Tumblr_lmzudcvzr41qbj8aso1_500_large
Foto by: we♥it
Každý z nás se někdy setkal s úspěšným či věčně nespokojeným blogerem, který se kvůli problému s blogem přestěhoval na blogspot. Tenhle článek je tu částečně od toho, abych vám vaše přesuny vymluvila.

Tentokrát kay.lin doporučuje... abyste zůstali na blog.cz!

1) Na blogspotu nemusíte zapadnout
Už jsem poznala pár lidí, kteří se z blogu přesunuli na blogspot. Na blogu patřili mezi přední blogery a jejich blog znal snad každý. Z pouhé zvědavosti a nespokojenosti na blogu se přesunili na blogspot a očekávali lepší... všechno. Čeho myslíte, že se tito lidé dočkali? Jediné, co je na blogspotu potkalo, bylo minimum návštěvníků. A proč? Nejvíce navštěvované jsou módní blogy a pokud chcete vést blogspot o něčem jiném, je vážně těžké zapadnout a prorazit.

2) Blog.cz své problémy vyřeší
Jestli se hodláte přesouvat jen kvůli problémům s nastavováním či špatnému zobrazování menu - myslíte, že by blog problém za pár dní nevyřešil? Přeci by nezklamal nějakých 300 000 lidí a dopustil, aby šli všichni na jiný hosting. Raději pár dní počkejte a uvidíte, že se vše dá do pořádku a vy budete moci dál v pořádku blogovat bez kdejakých problémů.

3) Pokud neumíte pořádně nastavovat layouty, na blogspotu si neškrtnete
Věčně žádáte grafiky o nový layout + nastavení, protože nastavovat jednoduše neumíte? Nečekejte, že to na blogspotu bude jednodušší, protože nebude. I já jsem šla na blgospot s myšlenkou, že zde budu více vynikat se svým grafickým blogem, ale dočkala jsem se tak maximálně šíleného nastavování a minální návštěvnosti. Takový je blogspot. Vážně netvrdím, že je špatný, ale pro lidi, co nejsou počítačové typy, to není nejlepší.

4) I blog.cz má spoustu možností
Hodláte-li se na blogspot stěhovat protože ostatní říkají, že je tam více možností, prakticky lžou. Ano, spostu možností tam je, ale zase na druhou stranu díky těmto možnostem neprorazíte, to ani náhodou. Na blogu je to ale možné. Můžete prorazit díky vyplněnému profilu, díky zapnuté funkci Propagace, stačí pouhé stisknutí tlačítka "Hned zveřejnit" v pravý čas a máte skvělou návštěvnost a kupu stálých návštěvníků. Na blogspotu musíte dřít, ale stejně vám to není nic platné.

5) Lépe se prosadíte na blogu
Už jsem o tom mluvila, prakticky je tohle bod, který rozvíjí všechny ostatní. Na blogu se lépe prosadíte. Tímto je tahle věta svatá a kdo se jí bude snažit vyvracet, má smůlu, já osobně na blogu zůstanu. Ještě jednou pro všechny "blogspotery": NA BLOGU SE LÉPE PROSADÍTE.

Tak co, stále chcete na blogspot? Mám takové tušení, že jsem vám vaše iluze o skvělém blogování vyvrátila. Snad se budete jako klíšťata držet blogu a za žádnou cenu se nepustíte.

A nazávěr otázky pro vás, blogery na blog.cz:
• Už jsi někdy měla Blogspot? Chceš se tam vrátit nebo zůstaneš věrná blogu?
• Jaký máš názor na stěhování z blogu na blogspot?
• Chtěla by ses také přidat ke "stěhovavým" a vrhnout se do jiného blogerského světa?


Buď svůj... a budeš bez kamarádů

24. června 2011 v 16:52 | kay.lin |  kay.lin - Deník
Tumblr_lf1ey1tpae1qc41lyo1_500_large
V dnešní době je opravdu těžké prosadit se a ukázat, co v člověku opravdu je. A nejde jen o prosazení se.. jde i o vyřknutí vlastního názoru a chování se podle sebe. Když je někdo prostě svůj, je všechno špatně a je odsuzován Jako například dneska. Hráli jsme hru. Jelikož tu hru hrajeme skoro pořát, řekla jsem, že už mě to nebaví. A co se mi vrátilo? ,,Tak to nehraj, když tě to nebaví." A taky vražedné pohledy spolužáků, které naznačovaly, abych okamžitě odešla. No bože, řekla jsem jen, že mě hra nebaví, za tohle že si člověk zaslouží totální odkopnutí.
Neříkám, že jsem neřekla něco, za co bych si /vážně mírné/ "odkopnutí" zasloužila, ale naštvání všech ve třídě? No sakra! Tohle už trochu přesahuje všechny meze.

Tumblr_lme85oqqv31qkf588o1_500_large
To mi připomíná, dneska jsem měla jít na in-liny. Jelikož nikdo z kamarádů nemohl, domluvila jsem se s mamkou. Ta ale brusle nemá, takže si je musela půjčit od kamarádky. JENŽE - kamarádka na brusle úplně zapomněla, takže je má doma. Ano, dojeli bychom si pro ně, ale to by nemusela bydlet 12km od našeho bytu. Skvělé. Můj plán se bohužel nevyplnil a já zbytek dne strávím u počítače a budu se totálně nudit.
A proč? Protože bydlím v části města, kde nebydlí jediný člověk z mojí školy natož z mojí třídy => nemůžu jít s nikým ven aniž bych někam cestovala autobusem, což se mi fakt nechce =D Chci jít normálně ven, ale jak a s kým? Jediný, kdo tu bydlí jsou místní kluci a těm je něco mezi pěti a jedenácti lety.

Ach jo, já chci žít jinak.. ale jak to provést?

Kresba - Šmoula Šikula :D

22. června 2011 v 15:59 | Lizz. |  Lizz. - Kresby

Aaa moje tvorba šmoulíček..No je to lehčí kreslení tužkou a to je v podstatě všechno:)...
PS:Nevíte někdo jak se jmenuje tenhle borec??!xD

Lizz.

21. června 2011 v 18:44 | Lizz.
- Milý deníčku...
- Zase sem to pokazila xD
- Co se děje..
- Todle mě baví nejvíc..
- Charlie Straight
- Co přečtu
- kreslí,malují a já je za to zpovídám :)
- upíří příběh Samanthy

Random bleskovka #01

21. června 2011 v 18:39 | kay.lin |  kay.lin - Random bleskovky
A je tu první random bleskovka! Asi nikdo nevíte, o čem taková random bleskovka je. Tak vám to tedy vysvětlím. Napíšu zadaní bleskovky, povětšinou to budou hádanky. Proč hádanky? Aby nemohl vyhrát úplně každý. Když přijde alespoň deset vyplněných bleskovek, vyhodnotím na random.org dva výherce, kteří vyhrají (namakanej =D) diplom a ten, který bude první, dostane od nás jako pozornost reklamu ve volitelném boxu. Ovšem.. reklama bude trvat pouze do té doby, než přibude další random bleskovka. Do slosování půjdou pouze komentáře se správnými odpověďmi. Každá bleskovka bude mít svoje téma.

DNEŠNÍ TÉMA JE... TWILIGHT SÁGA
1) Jak se jmenuje 3.díl Stmívání?
2) Kolik dílů Stmívání (knížek) doposud vyšlo?
3) Vyjmenuj alespoň 3 postavy ze smečky Volturiových.
4) Jak se jmenuje dcera Edwarda a Belly?
5) Jakou značku auta měl Edward Cullen v prvním díle Stmívání?

Myslím, že jsou otázky opravdu jednoduché, takže se můžete pustit do odpovídání!
Poznámka: Otázky jsou změněny, aby nebyly tolik těžké.

kay.lin - rozcestník

21. června 2011 v 18:09 | kay.lin
» smutky, štěstí - všechno tady
» kreslím, maluju
» doporučuji...snad všechno
» knížky - i love books
» má komixová dílka v the sims
» random bleskovky - vyplň a možná vyhraješ
» dělám rozhovory se známými blogery

Register

16. června 2011 v 19:48 | Lizz.
No mám novy autorsky blog a nechci tu byt sama nebudu tu psát nějáke salodlouhe registrace stačí mi pouze kdy není ŽhožqOUwé* písmo je mu alespoň 12let,je fajn a je holka..
Mimochodem POČÍTAČOVE ĚILENCE vynechávám:D