kay.lin - Deník

Buď svůj... a budeš bez kamarádů

24. června 2011 v 16:52 | kay.lin
Tumblr_lf1ey1tpae1qc41lyo1_500_large
V dnešní době je opravdu těžké prosadit se a ukázat, co v člověku opravdu je. A nejde jen o prosazení se.. jde i o vyřknutí vlastního názoru a chování se podle sebe. Když je někdo prostě svůj, je všechno špatně a je odsuzován Jako například dneska. Hráli jsme hru. Jelikož tu hru hrajeme skoro pořát, řekla jsem, že už mě to nebaví. A co se mi vrátilo? ,,Tak to nehraj, když tě to nebaví." A taky vražedné pohledy spolužáků, které naznačovaly, abych okamžitě odešla. No bože, řekla jsem jen, že mě hra nebaví, za tohle že si člověk zaslouží totální odkopnutí.
Neříkám, že jsem neřekla něco, za co bych si /vážně mírné/ "odkopnutí" zasloužila, ale naštvání všech ve třídě? No sakra! Tohle už trochu přesahuje všechny meze.

Tumblr_lme85oqqv31qkf588o1_500_large
To mi připomíná, dneska jsem měla jít na in-liny. Jelikož nikdo z kamarádů nemohl, domluvila jsem se s mamkou. Ta ale brusle nemá, takže si je musela půjčit od kamarádky. JENŽE - kamarádka na brusle úplně zapomněla, takže je má doma. Ano, dojeli bychom si pro ně, ale to by nemusela bydlet 12km od našeho bytu. Skvělé. Můj plán se bohužel nevyplnil a já zbytek dne strávím u počítače a budu se totálně nudit.
A proč? Protože bydlím v části města, kde nebydlí jediný člověk z mojí školy natož z mojí třídy => nemůžu jít s nikým ven aniž bych někam cestovala autobusem, což se mi fakt nechce =D Chci jít normálně ven, ale jak a s kým? Jediný, kdo tu bydlí jsou místní kluci a těm je něco mezi pěti a jedenácti lety.

Ach jo, já chci žít jinak.. ale jak to provést?
 
 

Reklama