kay.lin - Doporučuji

Pět důvodů proč nejít na Blogspot

26. června 2011 v 16:20 | kay.lin
Tumblr_lmzudcvzr41qbj8aso1_500_large
Foto by: we♥it
Každý z nás se někdy setkal s úspěšným či věčně nespokojeným blogerem, který se kvůli problému s blogem přestěhoval na blogspot. Tenhle článek je tu částečně od toho, abych vám vaše přesuny vymluvila.

Tentokrát kay.lin doporučuje... abyste zůstali na blog.cz!

1) Na blogspotu nemusíte zapadnout
Už jsem poznala pár lidí, kteří se z blogu přesunuli na blogspot. Na blogu patřili mezi přední blogery a jejich blog znal snad každý. Z pouhé zvědavosti a nespokojenosti na blogu se přesunili na blogspot a očekávali lepší... všechno. Čeho myslíte, že se tito lidé dočkali? Jediné, co je na blogspotu potkalo, bylo minimum návštěvníků. A proč? Nejvíce navštěvované jsou módní blogy a pokud chcete vést blogspot o něčem jiném, je vážně těžké zapadnout a prorazit.

2) Blog.cz své problémy vyřeší
Jestli se hodláte přesouvat jen kvůli problémům s nastavováním či špatnému zobrazování menu - myslíte, že by blog problém za pár dní nevyřešil? Přeci by nezklamal nějakých 300 000 lidí a dopustil, aby šli všichni na jiný hosting. Raději pár dní počkejte a uvidíte, že se vše dá do pořádku a vy budete moci dál v pořádku blogovat bez kdejakých problémů.

3) Pokud neumíte pořádně nastavovat layouty, na blogspotu si neškrtnete
Věčně žádáte grafiky o nový layout + nastavení, protože nastavovat jednoduše neumíte? Nečekejte, že to na blogspotu bude jednodušší, protože nebude. I já jsem šla na blgospot s myšlenkou, že zde budu více vynikat se svým grafickým blogem, ale dočkala jsem se tak maximálně šíleného nastavování a minální návštěvnosti. Takový je blogspot. Vážně netvrdím, že je špatný, ale pro lidi, co nejsou počítačové typy, to není nejlepší.

4) I blog.cz má spoustu možností
Hodláte-li se na blogspot stěhovat protože ostatní říkají, že je tam více možností, prakticky lžou. Ano, spostu možností tam je, ale zase na druhou stranu díky těmto možnostem neprorazíte, to ani náhodou. Na blogu je to ale možné. Můžete prorazit díky vyplněnému profilu, díky zapnuté funkci Propagace, stačí pouhé stisknutí tlačítka "Hned zveřejnit" v pravý čas a máte skvělou návštěvnost a kupu stálých návštěvníků. Na blogspotu musíte dřít, ale stejně vám to není nic platné.

5) Lépe se prosadíte na blogu
Už jsem o tom mluvila, prakticky je tohle bod, který rozvíjí všechny ostatní. Na blogu se lépe prosadíte. Tímto je tahle věta svatá a kdo se jí bude snažit vyvracet, má smůlu, já osobně na blogu zůstanu. Ještě jednou pro všechny "blogspotery": NA BLOGU SE LÉPE PROSADÍTE.

Tak co, stále chcete na blogspot? Mám takové tušení, že jsem vám vaše iluze o skvělém blogování vyvrátila. Snad se budete jako klíšťata držet blogu a za žádnou cenu se nepustíte.

A nazávěr otázky pro vás, blogery na blog.cz:
• Už jsi někdy měla Blogspot? Chceš se tam vrátit nebo zůstaneš věrná blogu?
• Jaký máš názor na stěhování z blogu na blogspot?
• Chtěla by ses také přidat ke "stěhovavým" a vrhnout se do jiného blogerského světa?

 
 

Reklama