kay.lin - Láska trochu jinak

Láska trochu jinak | Kapitola první

5. července 2011 v 20:25 | kay.lin

Láska trochu jinak | Úvod

5. července 2011 v 18:17 | kay.lin


Ahojte, zlatíčka moje, vy nesledovači našeho blogu, kteří sem výjimečně zavítáte =D. Mám pro vás menší překvápko. A to.. povídku! Kdy bude zveřejněna? Tak to je jediná otázka, kterou vím. Povídku zveřejním zítra, ale opravdu nevím, v kolik hodin spatří světlo světa/našeho blogu. Další možnou otázkou je - o čem povídka bude? To vám přesně neřeknu, mám přibližně začátek. Je opravdu dlouhý, ale stále je to začátek. Povídka nebude moc fantasy, možná nějaký malý zlomek z ní bude z jiného světa, ale tohle všechno se dozvíte až v dílech. Zrovna teď jsem se rozmýšlela, kolik bude mít povídka dílů. Tohle bude asi další odpověď, na kterou vám dokážu - ačkoli ne přesně - odpovědět. Vidím to na vážně hodně (10-X) dílů, ale vůbec to zatím není jisté, takže se rovnou neradujte/nesmutněte.

Teď konečně k úvodu povídky:
Úvod bude jako jediný vypravován vypravěčem. To znamená, že ho budu vyprávět já. Bude to spíše takové seznámení s hlavními postavami. Děj vám asi moc neprozradím.. Nějak netuším, o čem to všechno bude. Jako.. mám nápad, dobrý nápad, ale ještě na 100% nevím. Jen tak na 80% jsem si jistá, takže stále nevím

ÚVOD || část děje, uvedení do děje:
Shandy je šestnáct let, má dokonalého přítele, skvělou kamarádku a takřka nic jí v životě neschází. Vše se zdá dokonalé, ale po několika měsících chození touží Shandyin po něčem víc, než jsou pouhé polibky. Shandy se na své poprvé necítí, Doug ji neustále přemlouvá a jelikož Shandy nechce Christiana zranit, noc s ním stráví. Jak to bude dál, to se dozvíte až v prvním díle, který co nejdříve zveřejním.
 
 

Reklama