kay.lin - So this is me

So this is me #01 - Seznámení

6. července 2011 v 16:16 | kay.lin

Tato rubrika je založená zhruba před minutou, jen tak mě to napadlo, protože jsem chtěla napsat článek o sobě a neměla jsem ho kam zařadit. Podívala jsem se tedy k Lizz., jak to vede ona a článek má v rubrice deník. Jelikož se nechci opičit po mé milované Zuzí, rozhodla jsem se, že si založím něco svého. Rubrika nese jednoduchý název: So this is me. Věřím, že každý si to tu umí přeložit a už z toho názvu si dokáže odvodit, oč půjde. Rubrika "So this is me" se bude zabírat mnou. Především já se budu zaobírat sama sebou =D. V první řadě bych se vám chtěla krátce (beztak to bude dlouhé) představit.
Maria Argon - Born This Way (Cover, by Gaga)
Jsem dvanáctiletá holka z Karlovarského kraje. Mám hnědé vlasy s blond melírem, šílené šedé oči, postavou nejsem příliš drobná.. Jsem pesimista smíšený s realistou a mám... tak trochu zvláštní pohled na svět. (Taky jsem narcista jak cyp =P) Skoro nikdo mě nechápe. Na jednu stranu mi to přijde fajn, připadám si jako originál, ale na druhou stranu si mám s malokým co říct.
V poslední době mě moc baví čtení a doufám, že mě díky Amazon Kindle 3 bude bavit ještě víc, dostanu ji totiž už v září. Moc se těším. Také hudba je dalo by se říci mým koníčkem. Před dvěma roky jsem byla žákyní třetího ročníku na populárním zpěvu v hudební škole. Dnes už si jen zpívám se zapnutým videem na Youtube (maximální hlasitost), popřípadě za oponou v podobě koupelnového závěsu a se sprchou místo mikrofonu. Dovoluji si tvrdit, že je hudba jedna z nejdůležitějších věcí, které mám. Ráno vstanu, chvíli koukám do stropu a po chvíli si začnu zpívat. Při obědě opět zpívám, ačkoliv mi všichni plní hlavu pověrami s hloupými vnoučaty (však to znáte).
Sourozenci? Mám, hned dva. Mám je ráda, moc ráda. Mám dva starší bratry. Jsou více než dvakrát starší, jak já. Máme sice společného jen tátu, ale i tak je beru jako své vlastní. Sice společně netrávíme příliš času, mám je však neskutečně ráda. Jsou pro mě vzorem...

Další cover, tentokrát J Rice ft. Kurt Schneider - Holdy My Hand (by MJ)

Kromě mých bratrů mám víc nejbližších, máma, domácí mazel, kámoši..
V poslední době je ale všechno pěkně na prd. Všechno se kazí, všechno jde někam. Co říct? Kamrádství jde do pekel, všichni mí kámoší jsou jako vyměnění, rodina se rozpadá.. Jediný domácí mazlíček je stále domácím mazlíčkem. Stále je ten nejlepší, nejchytřejší.. A co je na tom super? On nemluví. Můžete mu nakecat co budete chtít a máte jistotu, že to nikomu nikdy nevyžvaní.

Další super věcička co mám je grafika
Posledních pár dnů mě Photoshop sice zlobí, ale jinak jsme fajn kámoši a vídáme se každý den. Grafiku dělám asi tři roky. Nejprve Photofiltre, poté Photofiltre Studio a teď jsem u Photoshopu a jen tak s ním nehodlám skončit. Mohla bych se pochlubit, komu všemu jsem dělala layout, ale nechám si to pro sebe a budu se snažit, abych tu moc negrafičila a všechny návštěvy a komentáře byly jen kvůli článkům.

Blog mě naplňuje, strašně moc
Čtyři roky je dlouhá doba, ale já stále nemám dost a já nehodlám přestat. Chci blogovat co nejdéle to půjde a co nejdéle zůstat u služby blog.cz. Jsem zvědavá jak se moje blogová historie ještě naplní kupou zážitků a skvělých lidí. Musím říct, že na blogu jsem poznala vážně hroznou spoustu lidí, někteří jsou skvělí, někteří holt méně oblíbení. Našla jsem si tu kamarády, což pro mě normálně není příliš snadné.
Blog mi toho spoustu dal, ovšem i vzal. Nejen facebook je zaabiják času. Rozhodně netvrdím, že blog ZBYTEČNĚ rozházený čas, to ani náhodou! Jen zabere spoustu času, ale výsledek je většinou úžasný.

Je toho moc, ale to by nebylo ono, kdybych to tu všechno vyžvanila.
Inlajny, sranda, Gossip Girl, knížky, The Vampire Diaries, knížky, Gossip Girl,.. =D=D
Je toho vážně moc.. Hádám, že teď už jsem všechny odradila, ale pokud ne, čekujte blog, ještě se dočkáte dalšího článku na téma JÁ =D
 
 

Reklama